У Приірпінні ліквідують наслідки негоди (відео)

Приірпіння накрила льодова стихія. Як результат – провислі проводи ліній електропередач та рясно вкрите льодом гілля дерев. Під такою вагою дерева не витримують і падають. Найбільше таких випадків на дорогах. Ліквідують наслідки негоди ірпінські комунальники. Бригади працюють і вдень, і вночі.

Олег Коверник, майстер КП «Управління благоустрою міста»:
«Благоустрій міста працює в посиленому режимі у зв’язку з тим, що обледеніння. Прибираємо, тому що не можуть ні машини проїхати, ні маршрутки, і щоб людям на голову не впало. З учорашнього дня (прибрали) більше 20 дерев, а гілки ми навіть не рахували».

До ліквідації наслідків негоди долучаються й поліцейські офіцери громади.

Антон Попов, поліцейський офіцер Ірпінської міської територіальної громади:
«У нас є такі можливості, є в нас бензопили, і ми допомагаємо комунальним підприємствам ліквідувати наслідки негоди та оперативно також реагуємо на звернення».

Ситуацію в місті контролюють у Ситуаційному центрі. Лише за останні дві доби сюди звернулося більше 50 громадян із проханням про допомогу в розчищенні доріг та ремонті обірваних проводів ліній електропередач.

Роман Левенець, начальник Ситуаційного центру КП «Муніципальна варта»:
«Наш черговий оперативно надсилає групу реагування для забезпечення безпеки руху та громадян на місця, де обірвані проводи або впало дерево, а також комунікує з іншими комунальними підприємствами для їхнього оперативного реагування та корегування їхніх маршрутів, щоби швидше прибрати всі гілки та відновити електропостачання до будівель та інших закладів».

Нагадаємо, для екстреного зв’язку з «Муніципальною вартою» працює цілодобова гаряча лінія. Тож якщо наслідки негоди торкнулися вас або ваших знайомих – телефонуйте за номером (073) 07-00-557 або (04597) 60-400.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!