Реклама

У Приірпінні відновилося електропостачання

У Приірпінні відновилося електропостачання

Електропостачання частини Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Бучі та Михайлівки-Рубежівки, яке було відсутнє більше доби, відновлене. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці енергорозподільча компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі». Причиною знеструмлення стало пошкодження кабельних ліній.

«Ми повернули світло в домівки клієнтів у центрі м. Ірпінь, смт Ворзель, м. Буча, с. Михайлівка-Рубежівка та смт Гостомель, які частково були знеструмлені через аварійне пошкодження 4 кабельних ліній 10 кВ підстанції 110/10 кВ (Ірпінь) 10 жовтня. Над ліквідацією аварії працювали 2 бригади з ремонту кабельних лiній, оперативно-виїзна бригада, 2 електротехнічні лабораторії з пошуку пошкоджених кабельних ліній та спецтехніка. 11 жовтня о 21:32 було включено в роботу один із пошкоджених кабелів, що дало змогу провести подальші роботи з подачі напруги клієнтам та відновити роботу ще 2 кабелів», — сказано в повідомленні.

За інформацією підприємтва, залишається пошкодженим один кабель, який живить один із житлових комплексів на вул. Соборній — напруга тимчасово подається резервною лінією.

«Наразі бригади працють над відновленням пошкоджених кабелів. Причини пошкодження кабелів буде з’ясовувати спеціально створена комісія», — зазначають у компанії.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!