У Приірпінні впіймали зухвалих злодіїв, які обкрадали приватні будинки

У Приірпінні впіймали зухвалих злодіїв, які обкрадали приватні будинки

Правоохоронці затримали в Приірпінні трьох чоловіків, які ночами обкрадали приватні будинки, проникаючи в приміщення крізь вікна. Про це повідомила поліція Київщини.

«Чоловіки навіть не звертали увагу на те, чи є господарі вдома. Поки мешканці будинків спали, лиходії викрадали майно, гроші, а потім тікали з місця події. Так, до поліції зателефонувала 28-річна жителька міста Ірпінь та повідомила, що вночі невідомі вдерлися до її будинку через вікно та викрали сумку з особистими речами та грошима. В цей час жінка та її діти знаходились вдома», – зазначається в повідомленні.

Спершу поліцейські «вирахували» й затримали двох зловмисників – 27-річного жителя Бучі та 26-річного ворзелянина. Їм повідомили про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Трохи згодом впіймали й третього члена злочинної групи – 42-річного громадянина Грузії.

Під час обшуків у помешканнях затриманих поліцейські вилучили низку речових доказів вчинення крадіжок, зокрема портативний газовий пристрій з балоном, який використовувався для пропалювання вікон.

Крадіям загрожує ув’язнення на строк від трьох до шести років. Зараз поліція перевіряє їхню причетність до скоєння аналогічних злочинів на території області.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Мантія вдень, піксель ввечері: історія ірпінського судді, який полює на шахеди і боронить небо Київщини 

Сьогодні, 14:40

Детальніше
Трудове рабство замість допомоги: у Гостомелі викрили псевдореабілітаційний центр

Сьогодні, 13:29

Детальніше
Ірпінців запрошують на театральний майстер-клас з Юрієм Доником

Сьогодні, 13:22

Детальніше
Юний поет з Ірпеня Богдан-Любомир Притула продовжує збір коштів для ЗСУ

Сьогодні, 12:49

Детальніше
Вихованець клубу «Kyiv region O-team» став кандидатом у майстри спорту України зі спортивного орієнтування

Сьогодні, 10:53

Детальніше
Суд продовжив відсторонення Олександра Маркушина з посади Ірпінського міського голови до 23 квітня

20 Mar 23:08

Детальніше
Підтримка дітей, які втратили рідних: дітям з Бучанської громади передали персональні компʼютери

20 Mar 20:57

Детальніше
Поліцейського з Бучанського району засудили за зґвалтування 10-річної дівчинки

20 Mar 19:50

Детальніше
СБУ затримала трьох проросійських інтернет-агітаторів у Києві та області

20 Mar 16:05

Детальніше
Ірпінців запрошують долучитися до створення цифрового архіву війни

20 Mar 14:47

Детальніше
Виконком ІМР ініціює виділення 1 млн грн на закупівлю розмінувальної машини українського виробництва «Змій»

20 Mar 13:09

Детальніше
Всі новини