У Приірпінні й у Києві з’явилися білборди зоозахисної кампанії «Хочу додому»

photoeditorsdk-export - 2021-04-07T140817.808

У Приірпінні й у Києві з’явилися білборди зоозахисної благодійної кампанії «Хочу додому», ініційованої сайтом 04597.com.ua і Товариством «Відважних». Про це повідомив у фейсбуці засновник сайту, депутат Ірпінської міськради від партії «Нові Обличчя» Максим Плешко.

«Місяць тому ми з редакцією 04597.com.ua – “Сайт міста Ірпеня” за підтримки ТОВ “Відважних” запустили благодійну кампанію “Хочу додому”. Її мета – прилаштувати в домівки хвостатих, які мешкають у притулку комунального Центру захисту тварин. Вчора в Києві та по регіону з’явилися борди цієї кампанії», – розповів депутат.

Він зауважив, що на одному з білбордів зображена весела й добра собака Мойва, та опублікував відео про неї.

«У притулку є ще три десятки різних за розміром і характером собак і котів. Всі вони привиті та стерилізовані. Усе про них знає Євгенія Мельник (начальниця ірпінської Служби захисту і лікування тварин – ред.), тел. +380973029151. Дякуємо за допомогу Володимиру Карплюку та Володимиру Співаку (керівники Товариства “Відважних” – ред.)», – додав Максим Плешко.

«04597.com.ua – “Сайт міста Ірпеня” і Товариство “Відважних”! Від імені Служби захисту та лікування тварин дякуємо вам. Вже мільйон дзвінків і бажаючих за нашими собаками! Це наша собака Мойва на фото. І вона достойна кращого. Це реальна допомога і приклад сусіднім громадам. Радію, мій Ірпінь найкращий», – відреагувала, у свою чергу, на появу білбордів Євгенія Мельник.

Як повідомлялося раніше, на сайті 04597.com.ua створено спеціальний розділ, де можна обрати собі домашнього улюбленця.

Н