У приватному секторі Ірпеня встановлюють сучасні контейнери для сміття (відео)

«Ірпінь – чисте місто». Така емблема прикрашає новенькі контейнери для сміття, які активно встановлюються містом у приватному секторі. Це не лише естетично, а й зручно.

Марія, мешканка Ірпеня:
«Це культурно. Коли йдеш вулицею, красиво виглядає. Якщо стоять кульочки – це одне, а якщо стоять контейнери – зовсім інше. І собаки не розгризають».

Людмила, мешканка Ірпеня:
«Я собі тут збираю сміття. По-перше, в мене не в будинку воно стоїть, а на вулиці. І, крім того, я винесла – і спокійна, що мені не треба стежити за собаками, щоб вони не розтягнули. Добре з цими контейнерами».

Контейнери виготовлені німецькою фірмою «Weber» із первинного поліетилену та відповідають усім вимогам європейських стандартів якості. Їм не страшні ні спека, ні мороз. Гарантія експлуатації – 10–15 років. Вони зручні і для користувачів, які викидають сміття, і для комунальників, які його вивозять. Завдяки стійким колесикам працівникам більше не потрібно носитися з пакетами. Достатньо просто підвезти контейнер до сміттєвоза, і далі машина сама вивантажує його вміст.

Сергій Скрипник, директор КП «УЖКГ «Ірпінь»»:
«Дякуючи міській раді, міському голові, який підтримав ініціативу, і депутатському корпусу, який виділив перший транш коштів згідно з програмою благоустрою, ми здійснили тендерну процедуру закупівлі даних контейнерів для приватного сектору, які зараз видаються людям для того, щоб вони використовували їх і не було сміття на вулицях міста».

Встановлення контейнерів у приватному секторі ініціювало саме Комунальне підприємство «УЖКГ «Ірпінь»». Вони видаються безкоштовно господарям приватних будинків за наявності договору на вивіз сміття.

Дмитро Сухомлин, заступник директора КП «УЖКГ «Ірпінь»» із питань благоустрою міста:
«Для того, щоб отримати контейнер, необхідно мати договір на вивезення сміття та сплачувати за дані послуги. Контейнери видаються двох типів: на 120 і 240 літрів. Якщо в родині мешкає дві особи, їй видається маленький контейнер на 120 літрів, якщо мешкає три й більше осіб, ми видаємо контейнер об’ємом 240 літрів».

Після того, як контейнери встановлять по всьому місту, згодом вони почнуть з’являтися і в селах Ірпінської громади.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!