У Сквирі поховали захисника Ірпеня Ігоря Сухих (відео)

photoeditorsdk-export

Учора в місті Сквира Київської області поховали ветерана АТО Ігоря Сухих, який загинув, обороняючи Ірпінь. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Ми провели в останню путь людину, яка до останнього свого подиху мужньо боронила рідний Ірпінь. Ігор Сухих. Він загинув на моїх очах. Це велика трагедія для всієї нашої громади, адже в Ігоря тут було багато друзів і товаришів. Це ще більша трагедія для його родини. Батьки втратили сина, дружина – коханого чоловіка, а двоє діток – батька», – написав Маркушин на своїй сторінці в соцмережі.

Він відзначив, що Ігор Сухих був випускником факультету податкової міліції Державного податкового університету, офіцером податкової міліції, майстром спорту України міжнародного класу з військо-спортивних багатоборств і рукопашного бою, чемпіоном і призером чемпіонатів України, Європи та світу, гравцем футбольної команди «АТО-Ірпінь».

«У моєму серці Ігор назавжди залишиться вірним товаришем, світлою людиною зі щирою усмішкою і великим патріотом України. Вічна Пам’ять! Герої не вмирають!» – додав Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!