У своє професійне свято ірпінські травматологи отримали нове обладнання (відео)

Нового обладнання на понад 2 мільйони гривень отримали травматологи Ірпінської центральної лікарні у день свого професійного свята. За кошти з бюджету Ірпеня для травматологічного відділення придбали сучасну наркозно-дихальну станцію та портативний цифровий рентген-апарат.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«У цьому році ми поставили як пріоритет розвиток нашої медицини. Виділено більш ніж 11 мільйонів на придбання обладнання для наших медиків, для наших лікарень».

Нова наркозна станція працюватиме в операційній травматологічного відділення. Раніше анестезію при операціях проводили за допомогою переобладнаного апарата штучного дихання.

Антон Довгопол, директор КНП «Ірпінська центральна міська лікарня»:
«Наркозна станція є в хірургічному відділенні, а в травматологічній операційній використовують адаптовану станцію — апарат ШВЛ доукомплектували і адаптували під потреби. А тепер ми отримали дійсно якісну наркозну станцію, яка покращить анестезіологічний супровід, а для травматології — це ефективність і швидкість проведення самої операції».

Радіють у відділенні й новому портативному рентген-апарату. Адже старому рентгену, яким зараз користуються травматологи, вже понад 20 років.

Олег Вінокуров, лікар-травматолог:
«Він уже старенький, його потужності не такі великі, роздільна здатність, ну й плюс плівка… Зараз — цифрові технології, плавка непотрібна, вам на компютер вивели знімок, ви його швиденько бачите. І для лаборантів процес менш шкідливий».

Антон Довгопол:
«У даному випадку — зробили знімок, вставили касету в оцифровку, отримали зображення на екран. Потрібно — роздрукували, непотрібно — передали у відділення. І ефективність самого знімка набагато вища, ніж на тих апаратах, які були».

Нагадаємо, у 2016 році в Ірпінської лікарні обладнали окремий операційний блок спеціально для травматологічного відділення. Невдовзі його планують розширити.


Підписуйтеся на