У Ворзелі розпочав діяльність благодійний фонд «Милосердя та співчуття» (відео)

Олександр Сухарєв, голова благодійного фонду «Милосердя та співчуття»:

«На календарі 14 травня, четвер, і ми вкотре веземо обіди нашим підопічним…»

Весною, з початком суворого карантину, у Ворзелі розпочав свою діяльність благодійний фонд «Милосердя та співчуття». Комплексні обіди доставляли людям, які не могли самі себе забезпечити продуктами і приготувати повноцінну їжу.

Вікторія Кононенко, адміністраторка БФ «Милосердя та співчуття»:

«Почалося все буквально з десяти осіб у Ворзелі, котрі дійсно потребували якось догляду, якоїсь уваги до себе. І в підсумку ми годували більше 50 людей».

Тетяна, мешканка Ворзеля:

«Обіди були дуже смачні, я їм дуже вдячна. Вони привозили перше, друге і третє».

Оксана Власюк, завідувачка виробництва БФ «Милосердя та співчуття»:

«Старалися ситніше зробити, щоб там і м’яско було, і котлетки, і млинчики. Ну й випічка, тому що бабусі дуже люблять пиріжки».

Любов, мешканка Ворзеля:

«Наша мрія — всіх, хто нужденний — щоб така справа продовжувалася. Було б дуже добре».

Заснували фонд двоє чоловіків — киянин Володимир Сєрий та переселенець із Донецька Олександр Сухарєв.

Олександр Сухарєв:

«Ми зрозуміли, що це наш обов’язок — допомагати тим людям, які цього потребують. І я дуже сподіваюся, що хтось допоможе моїм батькам так само, як я допомагаю комусь, бо мої батьки зараз перебувають на тимчасово окупованій території».

Для благодійних цілей уже недіючий санаторій «Ворзель» надав фонду приміщення колишньої кухні. Зараз тут виносять старий мотлох і готуються її ремонтувати. Соціальний проєкт «Нагодуємо знедоленого» буде розвиватися, але це — лише один із напрямків діяльності фонду «Милосердя та співчуття». Його засновники планують дати нове життя й іншим закинутим приміщенням санаторію і створити на його базі діаг