Реклама

У ЖК «Irpin City» в Ірпені відкрився новий супермаркет «Стимул» (відео)

Олександр, мешканець Ірпеня:

«Знаєте, найкращий бізнес – це коли всі навколо задоволені. І я думаю, що цей супермаркет буде приносити людям задоволення і зручності».

У житловому комплексі «Irpin City» на вулиці Університетській в Ірпені відкрився новий супермаркет «Стимул».

Яна, мешканка Ірпеня:

«Товар є, весь у наявності, ціни добрі, все свіже, гарно викладене. Очі розбігаються, все дуже гарно!».

На полицях супермаркету й справді різноманіття продуктів на будь який смак. А ще тут власна пекарня та кав’ярня. Власник магазину Дмитро каже – старався знайти різних постачальників, щоб догодити кожному майбутньому клієнту.

Дмитро Моторний, власник магазину «Стимул»:

«Мені дуже допоміг забудовник. Окреме дякую Співаку Володимиру Миколайовичу. Без нього цього всього не вийшло би. Насправді емоції незабутні, тому що протягом всього року стільки всяких подій відбувалося і хороших, і поганих. Але я радий що не відступив, дійшов до своєї цілі і зараз знаходжуся тут з відчиненими дверима і запрошую всіх на відкриття нового супермаркету».

На відкриття магазину зібралося чимало людей. Вони кажуть – через те, що цей мікрорайон Ірпеня новий, гарного продуктового магазину досі тут просто не було.

Іван, мешканець Ірпеня:

«Мікрорайон наш дуже перспективний був та залишається. І от нам дійсно не вистачало супермаркету. Це дуже круто, дуже чудово».

Дмитро, мешканець Ірпеня:

«Супер, супер. Це якби те, чого не вистачало тут – хорошого супермаркету, великого. Так що ми з позитивом, все буде класно!».

А вже невдовзі в ЖК «Irpin City», по-сусідству з новим супермаркетом «Стимул» відкриються й інші нові бізнеси.

Антон Мирончук, співзасновник Інвестиційної групи «MOLODIST»:

«Якраз уже ряд бізнесменів починають робити ремонти в приміщеннях і найближчим часом ми очікуємо на відкриття кав’ярень, салонів краси. Тому, я думаю, що це буде активне літо для початку бізнесів і заселення мікрорайону».

Мешканці цього мікрорайону такій новині раді. Розповідають чого б ще тут хотілося для комфортного життя.

Віталій, мешканець Ірпеня:

«Ну от, наприклад, спортзал було б класно, я думаю».

Розвиток нових послуг у цьому мікрорайоні точно не за горами. Ну а поки містяни вже насолоджуються розмаїттям товарів у супермаркеті «Стимул».

Тетяна, мешканка Ірпеня:

«Такого великого так, де буде така різноманітність продуктів бракувало. Ми дуже раді!».

Микола Площик, керівник відділу операцій з нерухомістю Інвестиційної групи «MOLODIST»:

«Ми бажаємо їм, щоб їхній маркет став улюбленим місцем мешканців «Irpin City» і будинків навколо. Бажаємо, щоб вони знайшли свою клієнтуру постійну, щоб тут завжди були люди, найкращі товари».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!