Учасник АТО з Ірпеня відкрив власний реабілітаційний центр (відео)

Два місяці тому в Ірпені відкрився новий реабілітаційний центр – «Kinetika». Тут лікують спину та суглоби. Відновлюють та підтримують тонус тіла. Та найцікавіше в цьому центрі – його власник  учасник бойових дій на Сході України Олександр Сич. У 2014-му та 16-му роках він був начальником медичного пункту батальйону та нерідко самотужки рятував бійців з поля бою. 

Олександр Сич, керівник центру, вертебролог, ортопед-травматолог вищої категорії:

«Так складалися ситуації, так складалися обставини, що і вночі і під час бою, потрібно було їхати безпосередньо до місця, де знаходиться поранений».

Тоді Олександр втратив багато побратимів. Але це його не зламало. А навпаки пробудило бажання і після АТО допомагати людям. У першу чергу – військовослужбовцям після фронту. Однак, лікар зізнається, до таких пацієнтів потрібний дуже індивідуальний підхід.

Олександр Сич, керівник центру, вертебролог, ортопед-травматолог вищої категорії:

 «Людина закрита і звичайно потрібно достукатись, відкрити, розпитати, тобто зробити все, щоб пацієнт відчув довіру».

У центрі відновлюються не лише військові. Сюди приходять усі охочі заради якісних послуг – масажу, фізіотерапії та інших процедур. Для цього тут є все необхідне обладнання. Постійною відвідувачкою цього центру стала майстер спорту України міжнародного класу, багаторазова призерка всеукраїнських і міжнародних змагань з вільної боротьби Ірина Коляденко.

Ірина Коляденко, чемпіонка України з вільної боротьби:

«Потрібно слідкувати за станом свого тіла, своїх мязів, суглобів для того, щоб добре себе почувати. І дякую цьому центру, що допомагають мені у високих моїх досягненнях, тим, що тримають моє тіло у гарному стані».

Антон Головенко, депутат ІМР, учасник АТО:

«Як бачимо, дуже гарний світлий заклад у центрі міста, буд