Реклама

Учасників дорожнього руху просять дотримуватися заходів безпеки під час велоперегонів «Київська сотка»

Учасників дорожнього руху просять дотримуватися заходів безпеки під час велоперегонів «Київська сотка»

Організатори Міжнародних велоперегонів «Київська сотка», які відбудуться 5 вересня, просять учасників дорожнього руху дотримуватися особливих заходів безпеки під час проведення змагань. Зокрема, водіїв закликають із 8:00 до 14:00 утриматися від виїзду на вулиці (ділянки вулиць), якими проходить маршрут гонки, а пішоходів – бути обережними, виходячи на ці вулиці.

Нагадаємо, велосипедисти стартують у столичному мікрорайоні Академмістечко, на перехресті бульвару Академіка Вернадського й вулиці Сільської, та приїдуть «новоірпінською» трасою в Ірпінь, де рухатимуться через мікрорайон Романівка, вулицями Університетською, Щасливою й Соборною.

Далі маршрут 100-кілометрової дистанції проходить через м. Буча (вул. Вокзальна, Яблунська), смт Ворзель (вул. Яблунська, 1-го Травня), с. Михайлівка-Рубежівка  (вул. Гагаріна, Київська, Житомирська, Хутірська, хутір Красне), села Буча, Любимівка, Бузова, Миколаївка, Хмільна, Козинці, селище Немішаєве, знову через Ворзель (вул. Центральна, Березова, Білостоцьких, 1-го Травня, Європейська, Курортна, Шевченка, Яблунська), м. Буча (вул. Яблунська, Вокзальна) й м. Ірпінь (вул. Соборна, Щаслива, Університетська, мікрорайон Романівка) та закінчується на місці старту в Києві.

Учасники заїзду на 50 кілометрів, проїхавши через Ірпінь і Бучу, зроблять коло у Ворзелі, повернуться через Бучу в Ірпінь, рухатимуться тими ж вулицями та фінішують на вул. Університетській у парку «Центральний». Нагородження призерів заплановане на 10:00.

Регулювання руху та супровід учасників гонки здійснюватимуть працівники поліції, також на перехрестях будуть чергувати волонтери з сигнальними прапорцями. Крім того, в Ірпені за безпекою учасників руху стежитимуть інспектори «Муніципальної варти».

Як повідомлялося, для участі в змаганнях зареєструвалося майже 1750 спортсменів.

Партнер проведення велогонки – Товариство «Відважних».

                                                  
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!