Учні «Astor School» в Ірпені отримали подарунки за успіхи в навчанні (відео)

Безкоштовна подорож до Єгипту. Таку нагороду отримала п’ятикласниця Ірпінського ліцею «Астор» Ніка Липкан за відмінне навчання. Дівчинка каже, побувала у багатьох країнах, але за рахунок школи — це буде перша її поїздка.  Зізнається, путівка до Єгипту стала для неї приємною несподіванкою.

Андрій Руденко, директор Ірпінського ліцею «Astor School»: 
«Людина, яка зайняла перше місце і отримала найвищий бал, є учениця 5-Б класу Липкан Ніка».

Ніка Липкан, учениця Ірпінського ліцею «Astor School»: 
«Я навіть не очікувала, що нам будуть давати путівку у Єгипет».

Мотивувати учнів до кращого навчання  є для «Astor School» звичною справою. А тому щоразу наприкінці кожної чверті тут називають імена кращих і вручають грамоти та цінні подарунки.

Андрій Руденко: 
«Наші дітки їздили на гірськолижний курорт Буковель. Це були їхні премії, так би мовити. Це дає привід для старання. Це дуже важливо в навчанні!».

Учні нагороджуються у кількох номінаціях:  за найвищий бал – 12, за середній бал – 10 і більше та за підвищення свого середнього балу у порівнянні з першим семестром.  

Андрій Руденко:
«Є спеціальна електронна система, електронний щоденник, в  якому учні мають змогу бачити свої надбання впродовж кожного дня. І поряд з оцінкою також висвічується середній бал».

Десятикласниця  Софія Сінцова цього разу серед тих, хто підвищив середній бал. І приз за це – селфі-кільце. Дівчинка каже, що за відзнаки варто боротися.

Софія Сінцова, учениця Ірпінського ліцею «Astor School»:
«Серед призів путівка, годинник. Кожен захоче отримати це. Особливо, коли просто – за гарне навчання».

Не залишилися без призів і учні молодших класів. Більшість із них отримали фітнес-браслети за середній бал. А третьокласниці Марині Петровій вручили портативну колонку – за найвищий бал. Як стала відмінницею, дівчинка пояснює просто.

Марина Петрова, учениця Ірпінського ліцею «Astor School»:
«Бо я гарно вчуся і слухаю вчительку».

Вчителі ж кажуть, такий мотиваційний підхід не лише заохочує дітей покращувати результати, але й полегшує їхню роботу.

Наталія Краснощок, вчителька 4-А класу:
«Одна справа, коли я просто говорю: давай краще, давай будемо намагатися гарно зробити, але тут учень бачить тільки оцінку, або чує мої слова. А так на всю школу потрапляєш в рейтинг і вся школа, адміністрація бачать, що ти найкращий, що у тебе є успіхи у навчанні!».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!