Реклама

Учні ІЛІТу вчилися розпізнавати кіберзлочини та протистояти їм

Учні ІЛІТу вчилися розпізнавати кіберзлочини та протистояти їм

До ліцеїстів Ірпінського ліцею інноваційних технологій завітав аудитор із кібербезпеки, кіберфутуролог, консультант із кіберризиків, представник міжнародної консалтингово-аудиторської компанії Deloitte Ярослав Деркаченко. Про це повідомили на сторінці ліцею у фейсбуці.

Під час зустрічі ліцеїсти дізналися багато корисної інформації про кіберзлочини та найвідоміших злочинців у цій сфері, про ретаргетинг і цифровий портрет користувачів. Також Ярослав розказав школярам, як популярна серед підлітків соцмережа TikTok збирає інформацію про своїх користувачів та як вберегти себе у подібних соціальних мережах. Вкінці експерт нагадав підліткам й про авторське право.

«Дякуємо пану Ярославу за надзвичайно корисну та цікаву лекцію, сподіваємось на подальшу співпрацю», — написали в ІЛІТі.

Раніше учні Ірпінського ліцею інноваційних технологій мали змогу поспілкуватись з відомим американським інженером та фізиком, батько якого жив в Ірпені, Мартіном Купером. Саме він у 1973 році здійснив  перший у світі дзвінок мобільним телефоном.

Нагадаємо, 14 лютого у День дарування книг в ІЛІТі почали створювати найбільшу на Київщині шкільну бібліотеку іноземними мовами. До створення цієї книгозбірні вже долучилося багато небайдужих людей та компаній. Наприклад, книжки до бібліотеки ліцею вже передали видавництво «Фоліо», ірпінські медики та соцпрацівники, інтернет-провайдер «Домінет», підприємець Віталій Драган та інші.

Долучитись до створення бібліотеки можуть усі охочі. Для цього варто звернутись до директорки ІЛІТу Марії Гостін за телефоном +380934869833.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Судитимуть російського десантника, який розстріляв сімʼю з малолітніми дітьми в Бучі

Сьогодні, 17:18

Детальніше
«Друга Ріка» передала ще 200 FPV-дронів для ЗСУ в рамках благодійного туру «Нескорені»

Сьогодні, 16:18

Детальніше
У мера Ірпеня Олександра Маркушина з'явився новий радник за 66 тисяч грн на місяць

Сьогодні, 15:21

Детальніше
В ірпінському мікрорайоні Романівка демонтують понівечений Будинок культури

Сьогодні, 12:54

Детальніше
"Нічого не міняється. Знову нараховуються зарплати по 100, 150, 200 тисяч, при цьому на ЗСУ ми виділяємо ганебні 5 млн" — Андрій Літвинов

Сьогодні, 12:51

Детальніше
6,5 млн грн на зарплати чиновників виконкому Ірпінської міськради у червні — рекорд за 2024 рік

Сьогодні, 12:47

Детальніше
Ірпінців запрошують долучитися до плетіння сіток для ЗСУ

Сьогодні, 11:23

Детальніше
Поліція Київщини розшукує 15-річну Софію Морозову та 14-річну Діану Лизлову з Ірпеня

Сьогодні, 11:21

Детальніше
Всі новини