Україна отримає додаткове фінансування для впровадження заходів із енергоефективності

630 360 1462141413 3968

Віцепремʼєр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина від імені України підписала додаткову угоду з ЄС про фінансування заходу «Програма підтримки енергоефективності України – EE4U», спрямовану на збільшення фінансування Фонду енергоефективності. Про це інформує телеграм-канал Конфедерації будівельників України.

Зазначається, що підписання угоди передбачає продовження програми до 2028 року та збільшення суми співфінансування з боку Німеччини на 10 млн євро. Водночас угода також має на меті вдосконалення співробітництва між донорами, Цільовим фондом багатьох донорів, Міжнародною фінансовою корпорацією та Фондом енергоефективності.

«Енергонезалежність, енергетична стійкість через впровадження енергоефективних заходів є важливим елементом нашого розвитку та національної стійкості. Продовжуємо разом із партнерами впроваджувати найкращі практики Євросоюзу щодо розумного споживання та збереження енергії», – прокоментувала подію Ольга Стефанішина.

Автори повідомлення нагадують, що Фонд енергоефективності є частиною зусиль уряду щодо підвищення енергоефективності, зменшення залежності від імпорту енергоресурсів та зменшення викидів СO2. Фонд є фінансовим механізмом підтримки інвестицій в енергоефективність у житловому секторі України.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!