Реклама

«Укрзалізниця» анонсувала запуск човникової електрички з Бучі до Святошина через Ірпінь

«Укрзалізниця» анонсувала запуск човникової електрички з Бучі до Святошина через Ірпінь

«Укрзалізниця» анонсувала створення єдиного транспортного простору Києва та сусідніх міст за рахунок інтеграції приміського залізничного сполучення з маршрутом столичної міської електрички та лініями метрополітену. До цього проєкту, зокрема, буде залучений Ірпінь. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак, інформує пресслужба перевізника.

Новації будуть запроваджені в рамках національного проєкту «City Express», який поширюватиметься й на інші великі міста України та їхні супутники.

За словами Володимира Жмака, зараз у Київ щодня приїжджає близько 450 тис. осіб, із них 77 тис. – залізничним транспортом, а завдяки проєкту «City Express» заплановано збільшити кількість пасажирів залізниці до 150 тис. на день. «Ми плануємо, відремонтувавши деякі ділянки, покращивши диспетчеризацію, вийти на цифру 150 тис. пасажирів на день, впроваджуючи нові інструменти для приміського руху», — сказав керівник «Укрзалізниці».

Серед таких інструментів він назвав човниковий рух електропоїздів, який буде інтегровано в транспортну систему столиці. Один із нових човникових маршрутів (Буча – Святошин) проляже через Ірпінь.

«Зараз електрички йдуть зазвичай до київського Центрального вокзалу, але до нього доїжджає незначна кількість пасажирів, тому ми й будемо запускати човникові маршрути Буча — Святошин, Боярка — Київ, будемо відкривати нову ділянку сполучення — станція метро Почайна — Вишгород, будемо їхати на Бровари. Ці кроки дозволять нам підвищити кількість пасажирів на день практично вдвічі», — зазначив Володимир Жмак.

Як повідомляв раніше Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, нова електричка, яка курсуватиме за маршрутом Буча – Ірпінь – Коцюбинське – Київ, може бути запущена вже в березні. Домовленості про організацію цього маршруту було досягнуто під час робочої зустрічі представників місцевої влади Ірпеня, Коцюбинського та Бучі з керівництвом Південно-Західної залізниці 21 січня ц. р.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!