«Укрзалізниця» надасть вагони для тимчасового поселення ірпінців, що залишилися без житла

1562776680 2018 12 17 223928

Тимчасовими помешканнями для частини ірпінців, що втратили житло внаслідок обстрілів російських окупантів, стануть вагони пасажирського поїзда, які надасть «Укрзалізниця». Про це сьогодні на засіданні виконкому міськради розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин.

«Домовився з «Укрзалізницею» – вона наступного тижня подасть нам состав для проживання – з душем, із окремими туалетами, із вагоном-рестораном. Ми зможемо десь 150 – до 200 людей там розмістити. Він буде стояти на запасній колії, відгороджений парканом, щоб люди не виходили на колію», – повідомив міський голова.

«Повертаються люди, і їм ніде жити. Є повністю зруйновані будинки, є частково зруйновані, є ті, де треба поміняти вікна й двері. Щодня до мене приходять по 50 людей і питають «Олександре Григоровичу, де нам жити?»», – зазначив мер.

Він нагадав, що зараз містян поселяють у щойно відремонтованих приміщеннях санаторію «Дубки» та в розташованому поруч наметовому містечку.

«Крім того, наші друзі з Києва дають тимчасове житло», – додав Маркушин.

Нагадаємо, до кінця місяця на території санаторію «Дубки» планують також установити 30 модульних будиночків. Раніше в Ірпінь почали доставляти трейлери, в яких облаштовані тимчасові помешкання.

Незабаром у місті почнеться будівництво 50 тисяч квадратних метрів соціального житла.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що працює в Ірпені? (медзаклади, магазини, послуги тощо)

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!