Університет державної фіскальної служби України змінює назву

photo1635948872

Університет державної фіскальної служби України, розташований в Ірпені на Київщині, проходить реорганізацію та відтепер працюватиме під назвою Державний податковий університет (ДПУ). Про це повідомила адміністрація вишу.

«Новий етап – нова назва – новий зміст. Університет державної фіскальної служби України змінює назву: відтепер ми офіційно – Державний податковий університет, який перебуває у сфері управління Міністерства фінансів України», – зазначається на фейсбук-сторінці закладу.  

Як повідомляє сайт вишу, «Університет державної фіскальної служби України перебуває в процесі реорганізації шляхом приєднання до Державного податкового університету відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України “Про утворення Державного податкового університету” від 6 жовтня 2021 року».

«Податковий університет – це унікальний заклад вищої освіти, що має 100-річну історію розвитку, удосконалення і змін, пройшов шлях від технікуму до провідного економіко-правового вишу країни, є лідером у підготовці фахівців фінансової сфери, економічної безпеки держави, провадить освітню діяльність за трьома рівнями вищої освіти. Це рідна Альма-матер для багатьох поколінь студентів, випускників та співробітників. Наразі університет перебуває на етапі змін та трансформацій, цього потребує сучасність і освітній простір у цілому. Адже світ не стоїть на місці, світ змінюється, а університет разом із ним. Переконані, що реорганізація – це шлях в успішне майбутнє, а нова назва – перший крок до нового сучасного університету», – зазначається на сайті.

Адміністрація закладу зауважує, що в ДПУ, який є правонаступником Університету державної фіскальної служби України, «продовжуватимуть здобувати знання та отримувати омріяні професії не лише ті, хто контролює наповнення бюджету нашої країни, а й багато інших фахівців, серед яких економісти, фінансисти, аналітики, юристи, менеджери, перекладачі, спортсмени, журналісти, ІТ-спеціалісти, психологи та реабілітологи».

«Наголосимо, що всі здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в Університеті державної фіскальної служби України, продовжують навчання в Державному податковому університеті за обраними спеціальностями та джерелами фінансування», – підкреслюється в повідомленні.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги відзначив четвертий день народження

Сьогодні, 09:08

Детальніше
«ПО СУТІ»: «Добробат»

24 вер 20:53

Детальніше
Карплюк відзвітував про залучення Фондом відновлення Ірпеня будівельних матеріалів для ремонту будинків

23 вер 20:39

Детальніше
Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентували на Європейському форумі сталих міст

23 вер 18:12

Детальніше
Компанія «Ваш фундамент» передала 22 тонни цегли у Фонд відновлення Ірпеня (відео)

23 вер 16:48

Детальніше
Компанія «Міністерство дверей» передала Фонду відновлення Ірпеня 86 комплектів дверей (відео)

23 вер 15:36

Детальніше
Поліція розшукує свідків розстрілу окупантами цивільної автоколони в Ірпені

23 вер 14:57

Детальніше
Працівники Бучанського військкомату отримали медалі «За заслуги перед містом Ірпінь» (фото)

23 вер 12:41

Детальніше
Всі новини