Університет ДФС посів 24-е місце в рейтингу найкращих правничих шкіл України

241629215 4410501459033016 1229250520394517944 N

Університет державної фіскальної служби потрапив у перший щорічний рейтинг найкращих правничих шкіл України й посів у ньому 24-е місце. Про це повідомила пресслужба вишу.

«Чудова новина та черговий привід для радості! Університет державної фіскальної служби України – в рейтингу найкращих правничих шкіл України. Рейтинг має на меті оцінити рівень різних правничих шкіл, показати, наскільки вони відрізняються між собою, а також надати інформацію для вступників, щоб сприяти поінформованому вибору місця навчання. Передбачається, що незалежний рейтинг стимулюватиме конкуренцію правничих шкіл між собою та підвищення якості юридичної освіти в Україні», – зазначається в повідомленні.

Опублікувала рейтинг Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України». До нього потрапили 59 навчальних закладів. Для допуску до рейтингування правничі школи мали відповідати таким вимогам: на денній формі сукупно навчається 150 студентів; на останньому Єдиному фаховому вступному випробуванні не менше 60% студентів подолали порогові бали з права (за умови, що складали іспит не менше 10 осіб).

При формуванні рейтингу враховувалися такі критерії, як рівень професійних знань та критичного мислення випускників вишів, рівень викладання іноземної мови, привабливість бакалаврських і магістерських програм та рівень довіри роботодавців.

Ініціатива Асоціації правників України щодо рейтингування правничих шкіл була реалізована за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та в співпраці з Американською торговельною палатою в Україні, Асоціацією юридичних клінік України, Лігою студентів Асоціації правників України, Проєктом ЄС «Право-Justice», Фундацією «Dejure» та журналом «Forbes Ukraine».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!