Уряд заборонив турпоїздки за кордон і закрив усі аеропорти, крім «Борисполя»

1498724154-4479

Кабінет Міністрів на сьогоднішньому позачерговому засіданні заборонив громадянам покидати Україну з туристичною метою. Крім того, всі аеропорти, крім «Борисполя», закриваються для пасажирських перевезень. Про це повідомив на своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Згідно з рішенням Уряду, відзавтра (24 березня) з 12:00 громадянам заборонено покидати Україну з туристичною метою. Діяльність усіх аеропортів, окрім Борисполя, буде припинена. Це стосується виключно пасажирських перевезень. Виняток становлять заходи державної необхідності за окремими наказами відповідних міністерств», — написав очільник Кабміну.

«Ми розуміємо, що рішення непопулярне та незручне. Але ми бачимо, що темпи поширення коронавірусу зростають. Тому маємо підсилювати обмежувальні заходи», — додав він.

Крім того, він повідомив про такі урядові рішення:

  • усі заклади та установи, які продовжують діяльність у період обмежувальних заходів, мають установити позначки соціальної дистанції; власникам та керівництву закладів та установ – забезпечити дотримання відвідувачами дистанції в 1,5 м;
  • дозволити на період карантину здійснювати торгівлю лікарськими засобами та супутніми товарами дистанційно; також дозволяється організовувати та здійснювати доставку безпосередньо споживачам із дотриманням умов зберігання лікарських засобів;
  • до 1 червня заборонити експорт етилового спирту з території України.

Нагадаємо, відсьогодні на території Київської області запроваджуються нові обмеження для запобігання поширенню коронавірусу. Зокрема, як повідомив т. в. о. голови облдержадміністрації Василь Володін, «у торговельному приміщенні має бути не більше однієї особи на 10 квадратних метрів».  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!