Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій Україні та продовжив карантин

196643

Кабінет Міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів. Таке рішення було прийняте щойно на засіданні уряду. Також було вирішено продовжити загальнодержавний карантин до 24 квітня.

Керівником робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня призначено заступника міністра охорони здоров’я України, головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

Як повідомлялося, режим надзвичайної ситуації в Київські області оголосили 18 березня, в Києві — 20 березня. Також він був установлений у низці інших регіонів України.  

Станом на сьогоднішній ранок в Україні зафіксовано 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За добу виявили 29 нових випадків, зокрема 7 — у Київській області та 2 — в місті Києві.

Усього на Київщині підтверджено 22 випадки коронавірусної хвороби, у столиці — 31.

Нагадаємо, вчора стало відомо про першу підозру на COVID-19 в Ірпені: ПЛР-аналіз зразка біоматеріалу вагітної жінки показав позитивний результат. Остаточний діагноз буде встановлено після отримання результатів повторного аналізу. Як повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, сьогодні о 03.00 ірпінчанка, яку з підозрою на коронавірус госпіталізували в Білій Церкві, народила хлопчика. За словами Маркушина, “стан мами задовільний, симптомів вірусу все менше; стан дитини теж задовільний”.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!