Уродженцю Коцюбинського Максиму Ридзаничу посмертно присвоїли звання Героя України

Imgonline Com Ua Bigpicture Dweduvydcaybrulh

Воїну з Приірпіння Максиму Ридзаничу, який загинув на Сході України, посмертно присвоєно звання Героя України. Сьогодні під час урочистостей у центрі столиці з нагоди 30-річчя Незалежності України Президент Володимир Зеленський вручив дружині Максима Ридзанича, його синам і дочці орден «Золота Зірка».

Максим Ридзанич народився 28 грудня 1977 року в Коцюбинському. Мешкав із сім’єю в Бучі. Був успішним підприємцем, директором власної фірми, активістом громадської організації «Нові Обличчя».

На фронт пішов добровольцем у вересні 2014 року. Очолював взвод снайперів 1-ї аеромобільної десантної роти 90-го окремого десантного штурмового батальйону «Житомир» 81-ї десантно-штурмової бригади. Пройшов дві ротації у старому та новому терміналах донецького аеропорту – під час найважчих боїв зими 2014—2015 років. Останнім виходив зі своїми бійцями з території аеропорту. Загинув 20 березня 2015 року поблизу селища Опитне Донецької області. Похований у Коцюбинському.

Указом Президента України від 23 травня 2015 року нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням Бучанської міськради Максиму Ридзаничу було присвоєне звання «Почесний громадянин міста Буча» (посмертно). Його іменем у Бучі названі вулиця і провулок.

1 квітня 2018 року родині загиблого вручили орден «Народний Герой України».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!