Уже цього року в Ірпені почнуть відбудову «Ірпінських Липок-1»

Уже цього року в Ірпені почнуть відбудову «Ірпінських Липок-1»

Кабінет Міністрів України виділив із фонду ліквідації наслідків збройної агресії перші 330 мільйонів гривень на відбудову найбільш постраждалого будинку в Ірпені «Ірпінські Липки-1». Наразі вже готова проєктна документація та визначають переможця тендеру. Відбудова почнеться вже у цьому році. Про це журналістам ITV повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Обласна військова адміністрація взялася відбудовувати. Дуже їм за це дякуємо. Вони провели тендер, зараз чекаємо оголошення переможця. Бо на цей рік 330 мільйонів виділено на відбудову цього будинка, цього величезного будинка, він найбільший у нас. І у наступному році будуть виділені решта коштів. Ці роботи розбиті на два роки — 2023-2024 роки», — зазначив Олександр Маркушин.

Варто нагадати, будинок «Ірпінські Липки-1», найбільш постраждалий в Ірпені, довго чекав відбудови. Спочатку будинок хотіли демонтувати, але згодом ініційоване мешканцями будинку інструментальне дослідження визнало його придатним для відновлення. Ірпінська міська рада виділила кошти на проєктне рішення та подала готовий проєкт на пошук фінансування.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпені просять пояснити затримку реконструкції залізничного переходу

Сьогодні, 14:18

Детальніше
У Бучанській громаді триває ремонт доріг

Сьогодні, 14:16

Детальніше
Цього року у Гостомельській громаді планують відремонтувати понад 20 000 м² доріг

Сьогодні, 14:13

Детальніше
Як в Ірпінській громаді працює Програма часткового відшкодування вартості незалежних джерел живлення

Сьогодні, 14:09

Детальніше
Житлові ваучери для ВПО: в Ірпінській громаді погоджено ще 83 заяви

Сьогодні, 11:25

Детальніше
Залишився без дому вдруге: в Ірпені шукають родину для кота Бегемота

Сьогодні, 09:14

Детальніше
Символ незламності: у Бучі вихованці дитсадка долучилися до флешмобу «Моє Дерево Перемоги»

21 Apr 20:25

Детальніше
Понад 55 млн грн: КПП «Теплоенергопостач» закликає ірпінців погасити борги

21 Apr 18:57

Детальніше
В Ірпені підписали меморандум про створення партнерства зайнятості (відео)

21 Apr 17:12

Детальніше
У Коцюбинському відремонтують площу ліцею за майже 3 млн грн

21 Apr 16:03

Детальніше
Яким транспортом користуються ірпінці: результати опитування

21 Apr 15:45

Детальніше
Всі новини