УЖКГ «Ірпінь» ремонтує під’їзди житлових будинків (відео)

Оновлена покрівля, відремонтовані сходи, сучасні вікна та рівні чисті стіни. Саме так зараз виглядає п’ятиповерховий будинок на вулиці Садовій, 65-Б в Ірпені (Київщина).

Олександра Страдецька, журналістка:
«Складно повірити, що ще 10 днів тому в цьому під’їзді панували суцільний безлад та розруха. Зараз же все оновлено та охайно. Ходімо дізнаємося, що з цього приводу думають, власне, мешканці цього будинку».

Олена Рогач, мешканка будинку:
«До цього ремонту, звичайно, було жахливо: дуже брудно, стіни обшарпані, обписані. А зараз після такого ремонту дуже подобається, все чистенько, вікна чудові».

Валентина Биваліна, мешканка будинку:
«Гарно тепер у нас».

Олександра Страдецька:
«А що було?»

Валентина Биваліна:
«Жах був. Стіни були зруйновані, грибок. Усе зробили красиво».

Олексій Зінкевич, заступник директора з експлуатації житлового фонду КП «УЖКГ «Ірпінь»»:
«Було зроблено косметичний ремонт першого та другого під’їздів. Тобто шпаклювання, штукатурення, пофарбування стін та вхідної групи. У цьому році завершили повністю ремонти – закінчили третій і четвертий під’їзди».

У десятиповерховому будинку на вулиці Квітковій, 2 в минулому році теж відремонтували дах, оновили вікна та козирки на всіх чотирьох під’їздах. Тепер розпочали внутрішні ремонтні роботи. В одному з під’їздів заплановано незначні поправки, бо три роки тому його повністю оновлювали. А от у четвертому, найстарішому, необхідний капітальний ремонт.

Олексій Зінкевич:
«У планах – зробити повністю поточний ремонт четвертої секції – сходових клітин із першого по десятий поверх. Чому обрали саме четверту секцію? Тому що найбільше було залиття покрівлі. Покрівля зроблена, зима пройшла, дощі її перевірили, з приводу затікань немає нарікань – можна сміливо приступати до ремонту цього під’їзду».

У середньому працівники УЖКГ встигають відремонтувати до 15 таких під’їздів за сезон. Усе залежить від кількості поверхів та складності робіт. Ремонт під’їздів по місту триватиме до кінця жовтня.


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!