В Ірпені замінили 10 км теплотраси

Опалювальний сезон тільки завершився, а в Ірпені вже готуються до наступного. У місті активними темпами оновлюють теплотрасу. Зараз роботи тривають на трьох вулицях: Ярославській, Українській та на вулиці Грибоєдова.

 Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:

  «Триває реконструкція нашого теплоенергопостачу вже третій рік. І за три роки ми переклали десь близько 10 кілометрів труб. Майже вся мережа складає 20 кілометрів, а ми вже переклали 10. І в цьому році ще зробимо десь півтора –два кілометра».

 Зараз роботи тривають одразу на трьох вулицях:  Ярославській, Українській  та на вулиці Грибоєдова. Із землі дістають старі трухляві труби,  яким вже більше 30 років. Натомість кладуть нові, сучасні. Оновлену мережу перепідключають до будинків по вулиці Грибоєдова, 15 і 13, до ліцею «ІЛІТ», та вулиці Зої Алієвої, 61.

 Артур Загодіренко,  директор  КП «Теплоенергопостач»:

  «Усі труби, які ми замінюємо, попередньо ізольовані. Вони дають значний ефект. Не потрапляє на них вода, не проходить корозія. Термін їхньої експлуатації більше 30 років. І сама економія тепла. Тому, що вони тримають тепло у собі. По самій районній котельні ще залишилося поміняти трохи менше 800 метрів. І все. 30 років місто нічого не буде сюди вкладати».

 Найбільша у місті котельня на вулиці Ярославській зустріне наступний опалювальний сезон  з новими трубами і з новим котлом, значно потужнішим і економнішим. Зараз тут ведуться налагоджувальні роботи.

 Олександр Маркушин:

«У минулому році було вкладено в «Теплоенергопостач» 14 мільйонів. У цьому році ми плануємо, що у розвиток цього нашого підприємства  буде вкладено 18 мільйонів. Ці гроші підуть на оновлення котлів. І вже є закуплені, які встановлюються. Кошти підуть також на встановлення лічильників тепла та, звичайно, на заміну старої мережі».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!