В Ірпені електроенергією забезпечена тільки критична інфраструктура, – Маркушин

Ilyustratyvne Foto Large

На сьогоднішній день в Ірпені електроенергією забезпечена тільки критична інфраструктура. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Олександр Маркушин.

«На жаль, ситуація із енергопостачанням в області залишається вкрай складною. Через вчорашню атаку російських дронів на наші енергооб’єкти зменшилася генерація електроенергії. Саме тому графіки відключень зараз не діють. Наша підстанція в Ірпені на вулиці Північній сьогодні працює із навантаженням 20 МВт і заживлює лише критичну інфраструктуру», – повідомив мер.

Він зазначив, що постійно перебуває на зв’язку з представниками компанії ДТЕК, «вони запевняють, що енергетики працюють цілодобово, щоб налагодити енергопостачання мешканцям Ірпінської громади».

«У свою чергу ми стежимо за безперебійною роботою наших пунктів обігріву, заготовлюємо дизельне паливо, працюємо із спонсорами і меценатами над поставкою генераторів», – наголосив міський голова.

Він також нагадав, що цілодобові пункти обігріву в Ірпені працюють:

  • біля Ірпінської міськради (вул. Шевченка, 2-А);
  • у парку «Центральний»;
  • на вул. 9-а лінія, 2-А;
  • у приміщенні ДНЗ «Лісова пісня» (вул. Ярославська, 7);
  • на території НВО «Освіта» (Привокзальна площа, 5);
  • у сквері Мами.

«Приходьте грітися і заряджати свої гаджети! Дуже прошу ставитися до цієї ситуації із розумінням і усвідомленням, що Україна перебуває у стані війни», – додав Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!