Реклама

В Ірпені можуть зʼявитися електричні пасажирські автобуси

В Ірпені можуть зʼявитися електричні пасажирські автобуси

В рамках співпраці з Ірпенем Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ Ukraine розглядає можливість надати місту електричні пасажирські автобуси. Про це повідомив мер міста Олександр Маршкушин на своїй сторінці у фейсбуці.

«Розповів Даніелю про нагальну проблему з громадським транспортом в Ірпені. Він обіцяв, що GIZ Ukraine працюватиме над тим, щоб надати громаді електричні пасажирські автобуси», — розповів Маркушин.

Він також повідомив, що GIZ Ukraine відкриє проєктний офіс в Ірпені та надасть експертів, які навчатимуть наших спеціалістів подаватися на міжнародні гранти для розвитку громади та вигравати їх. Окрім цього, у GIZ думають, як забезпечити абсолютно всю соціальну інфраструктуру альтернативними джерелами живлення, а саме сонячними панелями.

393227322_823875979737477_1797158967609310668_n

Нагадаємо, раніше Ірпінь вже отримував підтримку від німецьких партнерів. Минулого року КП УЖКГ «Ірпінь» отримало навантажувач, генератори, бензопили та іншу важливу техніку та інструменти для ліквідації наслідків бойових дій. А цієї осені для КП «Ірпіньводоканал» надали сертифікат на 75 тисяч євро для закупівлі будматеріалів, інструментів для ремонту та самоскид із краном.

«Мене надихає, що благодійники завжди повертаються в Ірпінь та лише примножують свою допомогу. Це ознака того, що місто веде ефективну комунікацію з міжнародними партнерами! Дякую за довіру та працюємо разом далі!», — додав мер міста.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!