В Ірпені на підготовку шкіл до 1 вересня додатково виділили 4 мільйони гривень

1598882366_1588063300_2020-04-28-9

Майже 4 мільйони гривень додатково виділили на дванадцятій сесії Ірпінської міської ради для підготовки шкіл громади до нового навчального року. Про це журналістам ITV повідомив начальник Управління освіти і науки ІМР Олег Білорус.

«За ці кошти буде зроблено чимало робіт у наших школах! Зокрема проведемо капітальний ремонт майстерень та підвальних приміщень у школі №2. Також в цій школі буде встановлена нова система протипожежної сигналізації. Крім того, кошти передбачені на ремонт у вбиральнях школи №12 – а саме встановлення перегородок та на ремонти у школі №17», — зазначив Білорус.

За словами Олега Білоруса, зараз усі школи Ірпінської громади активно готуються до нового навчального року.

«Мені й дня не вистачить, щоб перелічити детально усе, що зараз робиться в наших школах. От буквально днями почався капітальний ремонт актової зали у школі №17, частково кошти на це ми виграли у рамках Громадського бюджету. Також там будемо оновлювати фасад. Робіт дуже багато!», — додав начальник управління.

Нагадаємо, що на перше вересня готують відкрити і новозбудований корпус школи №1. Він розрахований на 800 дітей.  Для порівняння – у старому зараз навчається трохи більше 300. Тут буде свій актовий зал, найбільший у регіоні спортивний зал, гімнастична зала, їдальня та своя бібліотека.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!