В Ірпені нагородили рятувальників за заслуги перед містом (відео)

Відважні, мужні, непохитні. У найскладніший період окупації Ірпеня та Приірпіння вони допомагали евакуйовувати людей, які не могли самостійно пересуватися. Вони особисто вивозили немічних містян із Ірпеня, Ворзеля та Бучі.

На сесії Ірпінської міськради медаллю «За заслуги перед містом Ірпінь» нагородили начальника Бучанського районного управління ДСНС України Юрія Буренка, начальника 2-го Державного пожежно-рятувального загону Олега Ляхевича, заступника начальника управління – начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Юрія Кириченка, заступника начальника загону з організації реагування на надзвичайні ситуації Віталія Фареника та начальника караулу 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини Олександра Пянківського.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Сьогодні ми відзначили наших пожежників-рятувальників. Саме ці хлопці допомагали, по-перше, з евакуацією – допомагали наших містян, які не могли самі пересуватися, на ношах переносити через річку Ірпінь, і ми відправляли їх на Київ. Далі вони (рятувальники) дуже потужно допомагали, коли були «зелені кородири» в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі – вони особисто їздили й забирали, рятували мешканців. Я їм дякую за ту велику роботу, яку вони робили у важкий час для нашої громади, для країни – вони підставили плече».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!