Реклама

В Ірпені офіційно відкрився медичний центр «Добробут»

В Ірпені офіційно відкрився медичний центр «Добробут»

Сьогодні в Ірпені на Київщині, в новій триповерховій будівлі на вул. Грибоєдова, 8-А, офіційно відкрився багатопрофільний медичний центр «Добробут». Участь у церемонії відкриття взяли Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк, генеральний директор медичної мережі «Добробут» Олег Калашніков.

«»Новус», «Сільпо», «Hesburger», «Львівська майстерня шоколаду» – це невеликий перелік популярних мереж, які почали працювати в Ірпені протягом останніх п’яти років. Зараз до них приєднався «Добробут» – одна з найбільших і найуспішніших мереж клінік в Україні. І це не лише означає, що мешканці Ірпінської громади отримують ще одну можливість якісної медичної послуги, а й те, що у місто надходять інвестиції, податки наповнюють місцевий бюджет, відкриваються нові робочі місця. Ірпінь стає все більш привабливим для середнього і великого бізнесу. І все це – результат роботи управлінської команди міста спільно з Інвестиційною радою Ірпеня!» – зазначив Володимир Карплюк.

«Вітаю колектив та керівництво медичної клініки «Добробут» з офіційним відкриттям в Ірпені. Це важлива подія у розвитку нашого міста. Для мешканців громади – це ще ширші можливості при виборі свого лікаря та нова якість медичних послуг, яку дає здорова конкуренція. Це нові робочі місця у місті та додаткові надходження до місцевого бюджету», – наголосив, у свою чергу, Олександр Маркушин.

Новий медцентр, який працюватиме без вихідних, щодня зможе приймати більше 300 пацієнтів. Тут можна пройти лабораторну та інструментальну діагностику на найсучаснішому обладнанні, отримати консультації висококваліфікованих фахівців за більш ніж 30 медичними напрямками, стати учасником комплексних програм здоров’я. На другому поверсі центру розташована повноцінна стоматологічна клініка, яка надає послуги з терапевтичної, естетичної та дитячої стоматології, проводить хірургічне, пародонтологічне, ортодонтичне та ортопедичне лікування зубів.

Телефони медцентру: (067) 3331834, (050) 3735169. Записатися на прийом можна онлайн на сайті закладу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпені відкриється виставка живопису і графіки Євгенії Харґрі «Контрасти 2024»

20 Jul 13:23

Детальніше
Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Всі новини