Реклама

В Ірпені організовують курси для добровільних пожежників

В Ірпені організовують курси для добровільних пожежників

У січні в Ірпені на Київщині відкриються професійні курси для добровільних пожежників. Ремеслу вогнеборця навчатимуться охочі, які після цього увійдуть до складу першої в місті добровільної пожежної дружини. Про це повідомила ITV радниця Ірпінського міського голови з питань міжнародного співробітництва Оксана Сулима.   

Курси розпочнуться після Різдвяних свят і триватимуть місяць. Їх будуть вести тренери навчально-тренувального центру Державної служби з надзвичайних ситуацій, розташованого в селищі Чабани Києво-Святошинського району. Навчання в Ірпені відбуватиметься здебільшого на базі 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Теорію майбутні пожежники частково вивчатимуть у приміщенні мерії.

Нагадаємо, восени розпочалася реалізація спільного проєкту міст-побратимів Ірпеня і Борни (Німеччина) зі створення ірпінської добровільної пожежної дружини. Наприкінці жовтня Ірпінь із робочим візитом відвідали представники добровільної пожежної служби Борни. Через місяць – на другому етапі проєкту – робоча група на чолі з першим заступником Ірпінського міського голови Олександром Маркушиним вивчала особливості функціонування добровільної рятувальної служби в Німеччині. Після цього 11 майбутніх добровільних пожежників із Ірпеня пройшли тижневе стажування у ФРН.

Фінансовою основою проєкту є грантові кошти від Сервісної служби «Міста в єдиному світі» товариства «Engagement Global» (ФРН).

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!