В Ірпені організовують зоозахисний семінар за участю міжнародного експерта з Великобританії

85015022_2803047786477781_206773448049950720_o

21 лютого в Ірпені відбудеться юридичний зоозахисний семінар на тему «Роль громадських організацій щодо захисту тварин», у якому візьмуть участь відомі українські й іноземні фахівці, зокрема, міжнародний експерт із проблем зоозахисту, керівник організації «Hidden-in-Sight International» Марк Ранделл (Великобританія). Про це повідомляють у соцмережі ірпінські зоозахисники.

У повідомленні зазначається, що Ранделл – колишній поліцейський-детектив, старший офіцер поліції. Учасники зібрання почують його виступ на тему «Жорстоке поводження з тваринами – перший крок до насильства над людьми».

Також на семінарі виступлять голова громадської організації «Відкриті клітки Україна» Катерина Бєлкіна та активістка Олександра Ведута («Ефективний альтруїзм як дієва форма захисту тварин» (із досвіду роботи міжнародних зоозахисних організацій)), а також адвокатка та активістки ГО «Відкриті клітки Україна» Світлана Руденко («Практичні питання взаємодії зоозахисників із поліцією та іншими державними органами»).

Організатори події – ГО «Відкриті клітки Україна» та «Naturewatch Foundation».

Семінар відбудеться в «Конференц-холі Ірпінь» на вул. Северинівській, 118-a о 10.00.