В Ірпені поменшало паліїв опалого листя

osennie-derevya-priroda-pejzazh-les-padenie-duba-zheltye-listya-makros-krasivye-dub-padenie-zheltye-listya-zhivopisnye-makro

Цієї осені в Ірпені люди перестали активно спалювати опале листя — такого масового горіння рослинних залишків, як у попередні роки, вже не спостерігається, зустрічаються лише поодинокі випадки. Про це повідомив ITV заступник начальника комунального підприємства «Управління благоустрою міста» Дмитро Скрипник.

«Якщо минулого року за несанкціоноване спалювання листя ми видавали щомісяця до півсотні приписів, то в цьому році — менше десяти», — зазначив він.

Дмитро Скрипник наголосив, що впродовж попередніх років комунальники активно проводили роз’яснювальну роботу серед мешканців приватного сектору, поширювали інформацію про шкоду отруйного диму від листяних вогнищ для навколишнього середовища та здоров’я людей.

«Приємно, що ірпінці почали це розуміти і вже переорієнтовуються на екологічно безпечні способи утилізації сухої рослинності. Багато хто почав використовувати листя для мульчування рослин на присадибній ділянці, робити компостні ями й удобрювати грунт», — розповів представник «Управління благоустрою міста».

Також, за його словами, люди почали активніше використовувати спеціальні мішки, які пропонує для збору опалого листя комунальне підприємство «УЖКГ «Ірпінь». Листя в цих мішках, позначених логотипом підприємства, комунальники забирають і безкоштовно вивозять.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Університеті фіскальної служби в Ірпені планують готувати кадри для Бюро економічної безпеки України (фото)

Сьогодні, 17:22

Детальніше
В Університеті ДФСУ зібрали міжнародний круглий стіл із підготовки фахівців із економічної безпеки (відео)

Сьогодні, 15:37

Детальніше
Антон Довгопол – про важливість закриття дитсадків і шкіл у всіх громадах Приірпіння (відео)

Сьогодні, 13:39

Детальніше
Біля Ірпінської школи №1 роблять нове подвір’я (відео)

15 кві 18:35

Детальніше
«Нові Обличчя» взяли під свою опіку Будинок дитини у Ворзелі (відео)

15 кві 17:27

Детальніше
Ірпінські комунальники готують кладовища Михайлівки-Рубежівки до поминальних днів (відео)

15 кві 16:59

Детальніше
В Університеті ДФС проведуть міжнародний круглий стіл на тему підготовки фахівців із економічної безпеки й правоохоронної діяльності

15 кві 16:21

Детальніше
Університет ДФС України та Університет Вісконсину – Мілуокі (США) визначили напрямки співпраці

15 кві 14:16

Детальніше
Всі новини