Реклама

В Ірпені посилили контроль за зовнішньою рекламою (відео)

В Ірпені на Київщині активно взялися впорядковувати зовнішню рекламу. Фахівці Комунального підприємства «Управління благоустрою міста» перевіряють її на відповідність Закону України «Про рекламу» та вимогам «Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Ірпінь».

У місті часто можна побачити стильну, оформлену відповідно до корпоративного бренд-буку рекламу. До таких об’єктів в інспекторів, зазвичай, немає жодних зауважень.

«Будинок №7 по вулиці Шевченка є прикладом правильно оформленої й розташованої реклами. На цьому будинку все згідно з порядком, усе приведено до ладу», – наводить приклад начальниця відділу «Управління благоустрою міста» Катерина Караченцева.

Наразі в Ірпені немає стаціонарних наземних  конструкцій – бордів, сітілайтів – які б порушували правила зовнішньої реклами: на всіх вказані необхідні дані підприємств-власників.

Водночас дозволи на рекламу, розташовану на багатьох фасадах, часто відсутні. Крім того, багато власників виносних конструкцій також вважають, що дозволи на них непотрібні. Таку рекламу нерідко можна побачити не лише на територіях закладів, а й поза ними. Фахівці пояснюють: дозвіл потрібен незалежно від того, де стоїть конструкція. А сплачувати за неї треба лише тоді, коли вона розміщена на території, що належить до комунальної власності – наприклад, на тротуарі чи прохідній частині вулиці.

«Якщо рекламна конструкція буде знаходитись на території комунальної власності, то після отримання дозволу необхідно звернутися до «Управління благоустрою міста» з заявою щодо укладення договору про тимчасову оренду земельної ділянки, на якій розташована конструкція», – зазначає Катерина Караченцева.

Фахівці «Управління благоустрою» застерігають: щоби безпроблемно популяризувати свій бізнес, потрібно погодити розміщення реклами у відділі містобудування та архітектури Ірпінської міськради і отримати дозвіл. За несанкціоновану рекламу передбачені штрафи: від 340 до 1360 гривень для фізичних осіб та від 750 до 1700 гривень – для юридичних. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!