Реклама

В Ірпені працюватиме благодійна програма іспанської ГО «Cesal» (відео)

Громадська організація «Епіцентр дітям» уже кілька років успішно співпрацює з Ірпенем. Тепер до цього партнерства долучається іспанська організація «Cesal». Її представники підтвердили свої наміри на спільній зустрічі з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Нам запропонувала громадська організація з Іспанії «Cesal» співпрацю в напрямку допомоги внутрішньо переміщеним особам. Ми це будемо робити разом із громадською організацією «Епіцентр дітям». Я впевнений, що ця спільна робота дасть потужний результат».

Андрій Каріков, член правління громадської організації «Епіцентр дітям»:
«Як тільки з’явилася можливість повернутися в так зване мирне життя, одразу понад 150 дітей змогли повноцінно відвідувати наші соціально-спортивні школи в Ірпені. Громадська організація «Cesal» буде допомагати не тільки внутрішньо переміщеним особам і сім’ям, які проживають в Ірпені, а ще й сім’ям, діти з яких ходять у наші соціально-спортивні школи».

Програма Міжнародної громадської організації «Cesal» розрахована на 12 місяців. Передбачається психологічна допомога, щомісячна підтримка предметами базової необхідності та продуктами харчування.

Пабло Тода, директор із питань стратегії і розвитку МГО «Cesal»:
«Це підтримка від мерії Мадриду. Через нашу організацію мерія хоче допомогти тим категоріям населення України, які цього потребують. Після цих 12 місяців, на які розрахована програма, ми знову приїдемо до Ірпеня й подивимося, які ще потреби будуть у мешканців громади, внутрішньо переміщених сімей, щоб продовжити й надалі нашу співпрацю».

Андрій Каріков:
«Представники громадської організації «Cesal» на свої очі побачили реалії війни в Україні й зрозуміли, що дійсно Україні потрібна велика допомога. І я впевнений, що на цьому проєкті, який ми зараз починаємо реалізовувати, вони не зупиняться, а будуть допомагати й далі великими проєктами в Україні».

Представники «Cesal» розповіли, що їхня програма з підтримки соціально незахищених сімей буде впроваджена також у Тернополі, на Хмельниччині та в Києві.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини