В Ірпені проведуть тренінг із тактичної медичної допомоги постраждалим

photoeditorsdk-export (27)

Комунальне підприємство «Муніципальна варта» й Управління освіти і науки Ірпінської міської ради організовують в Ірпені на Київщині тренінг «Тактична медична допомога постраждалим». Про це «Муніципальна варта» повідомила в соцмережі.

«Пріоритетно тренінг проводиться для працівників закладів освіти, проте будь-який високовмотивований громадянин, який прагне отримати нові уміння, за наявності вільних місць та обов’язкової попередньою реєстрації також зможе взяти участь у тренінгу», – зазначається в повідомленні.  

Під час тренінгу розглядатимуться такі теми:

  • поняття та аспекти надання допомоги, алгоритм дій;
  • первинний огляд, виявлення життєвих показників;
  • етапи надання допомоги, критична кровотеча;
  • дихальні шляхи, пневмоторакс, стабільне положення;
  • серцево-легенева реанімація, невідкладні стани;
  • десмургія, обробка ран, травми, переміщення постраждалих;
  • організація та правила роботи при надзвичайних ситуаціях (ДТП, теракт тощо).

Навчання проводитимуть досвідчені інструктори з тактичної медицини з досвідом роботи в зоні бойових дій, підготовки військових медиків і патрульної поліції.

Тренінг відбудеться 25 і 26 лютого в Ірпінському ліцеї №3 по вул. Северинівській, 129.

На учасників чекають «два дні напружених практичних занять і відпрацювання різних сценаріїв».

«Зверніть увагу, що 80% програми тренінгу — практика, тому, маючи бажання бути присутнім, неодмінно будьте готові брати участь у практичних заняттях», – наголошують організатори та зауважують, що одяг учасників має бути «підходящий для виконання практичних занять». Основна вимога – брати участь у тренінгу протягом двох днів.

Нагадаємо, восени минулого року в ірпінській «Муніципальній варті» розпочався навчальний цикл підвищення кваліфікації співробітників із надання першої допомоги. Тоді підприємство проанонсувало проведення в зимовий період «відкритих занять, на яких зможуть бути присутніми всі охочі».

Раніше головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський провів відкритий тренінг із надання першої допомоги при дорожньо-транспортних пригодах.