В Ірпені провели круглий стіл, присвячений ролі місцевого самоврядування в забезпеченні якості освіти

photoeditorsdk-export - 2021-12-02T185009.524

Сьогодні на базі Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 відбувся круглий стіл на тему «Роль органів місцевого самоврядування в забезпеченні якості освіти». В обговоренні взяли участь начальниця управління Державної служби якості освіти у Київській області Лілія Кревська, заступник голови Бучанської райдержадміністрації Максим Петльований, начальник ірпінського управління освіти і науки Олег Білорус, депутатка ІМР Юлія Устич, заступники голів територіальних громад із гуманітарних питань Бучанського району, керівники відділів і управлінь освіти, новопризначені директори шкіл і ліцеїв, освітні експерти.

Лілія Кревська поінформувала присутніх про повноваження та основні напрямки роботи обласного управління Державної служби якості освіти. Серед іншого вона розповіла про інформаційну кампанію «Успішна громада – якісна школа», ініційовану Службою до Дня місцевого самоврядування, та вручила примірники порадника для голів і управлінців сфери освіти територіальних громад «Повноваження ОМС щодо забезпечення якісної освіти».

«Якісна школа – результат спільних зусиль усіх учасників освітнього процесу – засновника, який забезпечує ресурсами, директора – лідера колективу, вчителів, мотивованих учнів та батьків, які беруть участь у розвитку закладу освіти», – підкреслила Лілія Кревська.

Також вона презентувала видану Державною службою якості освіти збірку порад «Абетку для директора» та вручила примірники новопризначеним керівникам навчальних закладів.

Головна спеціалістка відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти облуправління Державної служби якості освіти, координаторка Бучанського району Людмила Горбата окреслила основні повноваження та напрями відповідальності органів місцевого самоврядування як засновників шкіл. Вона наголосила, що освітнє середовище в закладі освіти не буде комфортним без інвестицій з боку громади в ремонт приміщень, матеріально-технічне забезпечення, в створення безбар’єрного доступу та інклюзивного середовища, в якісне й здорове харчування.

Круглий стіл проходив в актовій залі новозбудованого корпусу Ірпінської школи №1, який відкрили на початку навчального року. Триповерхова будівля з двома спортзалами та їдальнею, розрахована більш ніж на 800 учнів, оснащена новітнім обладнанням.

Нагадаємо, днями ірпінське управління освіти і науки за підтримки міської ради придбало для шкіл і ліцеїв громади новітні мультимедійні інтерактивні комплекси, якими користуватимуться учні 39 класів. У середині листопада новими сучасними комп’ютерами укомлектували кабінет інформатики Ірпінського ліцею інноваційних технологій. 

                                                                
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпінському фаховому коледжі НУБІП відкрили оновлений стадіон (відео)

Сьогодні, 11:38

Детальніше
11 жителів Ірпінської громади вже отримали сертифікати за зруйноване майно, - Олександр Маркушин

Сьогодні, 08:24

Детальніше
Ірпінська центральна міська лікарня отримала важливе медобладнання

28 вер 18:38

Детальніше
В Ірпені запрацював спортзал, у якому тренуватиме відома борчиня Ірина Коляденко (відео)

28 вер 17:14

Детальніше
У Михайлівці-Рубежівці продовжують активно будувати житло для переселенців (фото)

28 вер 16:46

Детальніше
Михайлівсько-Рубежівський СФК "Сокіл" обіграв прославлену команду ФК "Зірка" з Кропивницького (відео)

28 вер 16:07

Детальніше
В Ірпені ініціювали перейменування ще однієї вулиці

28 вер 12:30

Детальніше
Німеччина розслідує воєнний злочин росіян проти німця, який вчинили у Гостомелі

28 вер 11:43

Детальніше
Всі новини