Реклама

В Ірпені провели обласний профорієнтаційний КВН (відео)

В Ірпені на Київщині провели заключний етап обласного профорієнтаційного конкурсу учнівської молоді «Обери майбутнє». У фінал вийшли п’ять команд із 145. Змагання проходили у формі КВН. Гран-прі завоювала команда «FT Бемс» із Володарського району.

Крім того, переможцями конкурсу стали команда «В десяточку» з Таращанського району (перше місце), «Бум» із Переяслава (друге місце) та києво-святошинські «Зайки» (третя премія). У фінальному змаганні також брали участь представники Макарівщини.

Кожна команда представила свою візитівку, взяла участь у музичному конкурсі та в театралізованій формі презентувала різні професії. Ще один конкурс відбувся між капітанами команд.

Виступи конкурсантів оцінювало журі з представників обласного департаменту освіти і науки, роботодавців Ірпінського регіону, фахівців Центру зайнятості. «Учасники мали показати пріоритети, переваги професії, пожартувати. Але жарт мав бути позитивним – негативно професії не висвітлювали, тому що в нас усі вони почесні, гарні й потрібні», – зазначила в коментарі ITV голова журі Алла Радзівілл.

За словами директора Ірпінського міського центру зайнятості Петро Левчука, профорієнтаційний конкурс відбувається на Київщині вже у восьмий раз. «І щороку ми переконуємося, що такі конкурси допомагають і задають молоді правильне русло у виборі майбутньої професії», – підкреслив він.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама