В Ірпені проводиться службове розслідування з приводу інциденту в школі №12

Photoeditorsdk Export 2021 02 19t174153.877

Комісія, створена управлінням освіти і науки Ірпінської міськради, проводить службове розслідування з приводу інциденту в школі №12, у результаті якого постраждав учень 5-го класу. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин.   

«Вчора в Ірпінській школі №12 стався прикрий інцидент. На перерві після третього уроку під час конфлікту із старшокласниками постраждав п’ятикласник. Це відбулося у присутності учителя фізичного виховання школи. Для з’ясування обставин події уже проводиться службове розслідування. Відповідно до наказу управління освіти і науки Ірпінської міської ради створено комісію щодо вивчення дій або бездіяльності безпосередньо вчителя фізичного виховання та встановлення причин, які призвели до такої ситуації», – зазначив мер.

Він наголосив, що «до обов’язків педагогічних працівників належить і забезпечення захисту учнів під час освітнього процесу від будь-яких форм насильства, що можуть завдати шкоди їх здоров’ю, та дотримання етичних і моральних норм поведінки».

«Тому зараз нами докладаються усі зусилля щодо об’єктивної та правомірної оцінки цієї ситуації та запобігання схожим випадкам у майбутньому», – підкреслив міський голова.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!