Реклама

В Ірпені пройде День вуличної музики

В Ірпені пройде День вуличної музики

У суботу, 6 травня, в Ірпені пройде День вуличної музики. Кожен охочий зможе виконати пісню чи зіграти на музичних інструментах. Про це повідомила начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.

«Участь колективів та музикантів у заході — безкоштовна, звукопідсилююча апаратура чекатиме вас на майданчику. Увага! Твори мовою окупанта до концертної програми не приймаються!», — зазначила Антонюк.

Також за її словами, під час виступів музикантів та співаків відбудеться благодійний збір коштів на закупівлю матеріалів для маскувальних сіток.

Виступи у рамках Дня вуличної музики триватимуть із 12:00 до 20:00 біля Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського на центральній площі міста.

Попередній запис для участі — за телефонами 097-215-11-11, 063-641-88-88.

Варто зазначити, День вуличної музики — (Street Music Day) – це масштабний міжнародний волонтерський проєкт, який проходить у багатьох країнах світу у першу неділю травня. Цього дня сотні виконавців, професіоналів та аматорів, найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!