Реклама

В Ірпені пройшов фестиваль «Музична родина»

В Ірпені пройшов фестиваль «Музична родина»

Вже водинадцяте в Ірпені пройшов щорічний фестиваль «Музична родина». Дідусі та бабусі, мами і татусі, брати і сестри разом співали та грали на різноманітних музичних інструментах.

Цього року у фестивалі взяли участь 54 родини. З1 із них виступила в актовій залі Ірпінської дитячої школи мистецтв, і ще 23 — онлайн.

«Декілька фестивалів (через карантин і війну) ми провели онлайн чи в змішаній формі, але жодного року не пропустили. Сьогодні було особливе родинне свято. Справжнє, емоційне, зворушливе. До сліз…», — написала на своїй сторінці у фейсбуці начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.

Саме Євгенія Антонюк 11 років тому стала ініціаторкою проведення такого родинного фестивалю і також щороку разом із сім’єю бере участь. За її словами цьогоріч було дуже багато родин, які вперше взяли участь у цьому святі музики.

«Подяка незмінним партнерам нашого заходу БО «МБФ «Можливості»» та особисто Сергію Качану за чудові подарунки кожному юному учаснику фестивалю. Вони щороку радують нашу дітвору», — додала Антонюк.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!