Реклама

В Ірпені пройшов перший у цьому році літній музичний вечір просто неба (фото)

В Ірпені пройшов перший у цьому році літній музичний вечір просто неба (фото)

В Ірпені на Київщині, у парку Незнайка, пройшов перший у цьому році літній музичний вечір просто неба. Концертну програму «Львівський шлягер» представили артисти Національної філармонії України — лауреатка міжнародних конкурсів, солістка філармонії Каріна Кондашевська (сопрано) та ансамбль народних інструментів «Дивограй» під керівництвом заслуженого артиста України Вадима Чорнокондратенка.  

Вони виконали низку творів видатних галицьких композиторів — Анатолія Кос-Анатольського, Богдана-Юрія Янівського, Івана-Богдана Весоловського, Мирослава Скорика. Прозвучала також в’язанка гуцульських мелодій.

Концерт організував відділ культури, національностей і релігій Ірпінської міської ради за сприяння першого заступника міського голови Олександра Маркушина і партії «Нові обличчя».   

Нагадаємо, літні музичні вечори почали проводитися в Ірпені з 2015 року. Раніше концерти проходили в парку ім. В. Правика. Цього року було вирішено скористатися літньою сценою з амфітеатром у парку Незнайка. 

Наступний концерт під назвою «Вогонь серця» відбудеться 12 липня о 19.00. У ньому візьмуть участь солісти Національної філармонії України Сергій Бортник і Олександр Харламов та квартет гітаристів «Київ».

Фото Світлани Шилової


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!