Реклама

В Ірпені пройшов традиційний весняний турнір з кіокушинкай карате

Цими вихідними Ірпінь об’єднав майже півтисячі палких прихильників східних єдиноборств. 12-й раз поспіль тут пройшов традиційний весняний турнір з кіокушинкай карате «Кубок княгині Ольги».

Кіокушинкай – це силове контактне карате і вважається одним із найскладніших серед всіх видів карате. З кожним роком цей вид спорту отримує все більше прихильників.

Господарями щорічних змагань з кіокушинкай карате в Ірпені традиційно виступає відомий спортивний клуб «Санчін», який виховує не лише всеукраїнських, а й світових чемпіонів з цього виду спорту.

Випробувати свою силу та швидкість до Ірпеня приїхали 25 команд з різних куточків України. Із 450 учасників, що змагалися на татамі, 135  – дівчата. Привернути увагу жінок до цього виду спорту є однією з головних цілей турніру. З цим пов’язана й назва – «Кубок княгині Ольги».

«Ірпінь сьогодні вкотре підтверджує, що ми є спортивною столицею Київщини. Цей цікавий вид спорту об’єднує дуже багато людей та дітей і дійсно є великим джерелом оптимізму», — зазначила Олена Чернявська, заступник ірпінського міського голови.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!