Реклама

В Ірпені пройшов жіночий форум «Я – щаслива»

Усі жіночі секрети від жінки до жінки. Під таким девізом в Ірпені пройшов великий жіночий форум «Я – щаслива». Поговорити про найпотаємніше жінок зібрала народний депутат України Ірина Сисоєнко.

Ірина Сисоєнко, народний депутат України:

«Жіноче щастя має велику кількість складових – це і самореалізація, і щасливе подружнє життя, і щасливі взаємовідносини з батьками, з дітьми. Тож сьогодні ми організували цей захід, щоби разом з нашими спікерами донести жінкам про ті важливі сфери, жіноче здоров’я, про психологію взаємовідносин».

Анастасія Попсуй в.о. Ірпінського міського голови:

«Ми всі дуже різні, але однакове у нас одне – те, що ми хочемо бути щасливими, красивими, життєрадісними. І це нас об’єднує. Сьогодні буде багато спікерів з різних сфер».

Чоловікам вхід на форум був суворо заборонений. Тож представниці прекрасної статі могли відверто поговорити про ідеальну формулу жіночого щастя.

І хоча уявлення про жіноче щастя у кожної жінки особливе, усі зійшлися на тому, що однією з найважливіших його складових є жіноче здоров’я.

Організували жіночий форум і з благодійною метою. Кожна учасниця могла зробити внесок на відновлення реанімаційного відділення столичного Інституту педіатрії, акушерства та гінекології.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!