В Ірпені реконструюють двір по вулиці Українській, 80-А (відео)

В Ірпені продовжують відновлювати прибудинкові території. Зараз велика реконструкція триває у  дворі будинку 80-А на вулиці Українській.  

Інна Бороденко, мешканка будинку: 
«Ми зверталися до Олександра Маркушина з приводу нашої прибудинкової території. У нас постійно стоять калюжі більше ніж по кісточки. З коляскою і з дітьми пройти неможливо. Постійно наше взуття мокре».

На реконструкцію свого двору люди чекали вже давно. Адже за 40 років, скільки стоїть цей будинок, проблем накопичилось багато, а вирішувати їх дотепер ніхто не брався.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Ми виїхали з проєктантами, разом із людьми зустрілися тут, зробили проєкт. Спитали, як би вони хотіли бачити. Зробили вже експертизу, все погодили і почали виконання робіт».

Раніше, у рамках міської програми енергозбереження, у під’їздах будинку поміняли всі вікна. Тепер же мешканці вирішили, що їхнє подвір’я повинно бути не лише безпечним, але й красивим. Окрім нового асфальту, який прокладуть на проїжджій частині, у дворі посадять нові дерева. Бо ті, що є, своє віджили.

Інна Бороденко:
«Хочемо посадити нові дерева. У нас уже були закуплені дерева, зараз ми їх прикопали у приватній садибі. Ми закупили плодових дерев більш ніж на півтори тисячі гривень».

Власним коштом подвір’я обладнають і камерами відеоспостереження. А ще зібрали гроші, щоб на в’їзді й виїзді до оновленого двору поставити ворота. Кажуть, недобросовісні сусіди використовують їхню територію для технічних потреб.

Інна Бороденко:
«У нас є модний “Версаль парк”, який вигулює на нашій території — аж до того, що на дитячому майданчику — своїх собак, бо в них там модно-круто, а в нас а-ля 90-і. У нас тут будуть закриті сміттєві баки. “Нова пошта” до нас приїжджає, викидає сміття. “Новус” ставить свої великі фури. У них там рампа, розвантажуються — і вони приїжджають до нас на територію. І з прилеглих будинків, де немає парковки».

Коли почали реконструкцію подвір’я, звернули увагу ще на одну проблему  старий сорокарічний водогін. Вирішили поміняти і його.

Олександр Маркушин:
«Заасфальтувати й не поміняти труби — це неможливо, це марнотратство. Поставили завдання водоканалу, водоканал уже купив (труби), і з завтрашнього дня вже міняє повністю цю трасу з перепідключенням цього будинку».

Реконструкція цієї прибудинкової території триватиме до середини травня. Зміни чекають і на інші двори Ірпеня. 

Олександр Маркушин:
«Реконструкція нашого міста і старого житлового фонду триває і буде тривати. Нашою командою ми поставили завдання за два роки повністю відремонтувати й оновити всі без винятку прибудинкові території старого житлового фонду».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Юний ірпінець втретє за місяць здобуває золото на міжнародній арені

20 бер 19:12

Детальніше
Інтернет-провайдери мають до 1 травня прибрати обвислі дроти з вулиць Ірпеня

20 бер 18:28

Детальніше
Збирати кошти на відбудову Ірпінської ДЮСШ допомагатимуть 12 відомих спортсменів

20 бер 17:36

Детальніше
Козинцівська амбулаторія отримала мобільну сонячну електростанцію (відео)

20 бер 16:54

Детальніше
Ірпінські рятувальники навчають дітей тонкощам своєї професії (фото)

20 бер 16:47

Детальніше
Громадськість Ірпеня долучилася до розробки ідей для відбудови міста (відео)

20 бер 16:18

Детальніше
«Не терпіть — телефонуйте на «102»: поліцейські розповіли ірпінським школярам, як протидіяти домашньому насильству

20 бер 14:02

Детальніше
Вихованці клубу «Kyiv region O-team» здобули 25 нагород на змаганнях зі спортивного орієнтування (фото)

20 бер 13:12

Детальніше
Всі новини