В Ірпені розклеїли фейкові листівки від імені партії «Нові Обличчя»

photoeditorsdk-export (88)

В ірпінському мікрорайоні СМУ були розклеєні фейкові листівки від імені партії «Нові Обличчя». Про це повідомив лідер політсили Володимир Карплюк.

«Сьогодні наші політичні опоненти продемонстрували рівень своєї політичної культури. Замість того, щоб відзвітувати про свою роботу і запропонувати жителям стратегію розвитку міста, одна з низькорейтингових партій заклеїла мікрорайон СМУ фейковими листівками від імені партії “Нові Обличчя”. У третій день вересня, коли діти йдуть до школи, вони почали антиагітацію проти нашої партії листівками з двозначними закликами, поширивши це потім через свої групи в соцмережах», — написав Карплюк у соцмережі.

«Сьогодні подаємо заяву до Національної поліції і оголошуємо солідну винагороду за інформацію про замовників та виконавців цієї провокації (повідомляйте мені в особисті повідомлення)», — зазначив він.

За його словами, «Нові Обличчя» не відповідатимуть опонентам аналогічною провокацією, бо поважають жителів міста. «Замість цього продовжуємо реальну роботу. Ми вже опублікували свій звіт за 5 років, представили команду і невдовзі представимо громаді Стратегію», — підкреслив Володимир Карплюк.

«Приносимо вибачення перед мешканцями Ірпеня за недолугі дії наших недоопонентів», — додав він.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!