В Ірпені розпочався сезон прибирання опалого листя (відео)

Із початком жовтня вулиці та двори Ірпеня активно вкриваються золотаво-багряним сухолистом. Для когось це атмосферні фотозони, а для когось – серйозний фронт роботи. Щодня працівники УЖКГ «Ірпінь» прибирають та вивозять із міста тонни опалого листя.

Людмила Дубіцька, начальниця дільниці благоустрою КП «УЖКГ “Ірпінь”»:
«Дерева жовтіють, листя опадає. Листя – це сміття. Для того, щоб прибрати, наприклад, одну прибудинкову територію, нам потрібно задіяти в середньому пять працівників – це щонайменше».

А по всьому місту зараз працюють близько ста комунальників. Прибирають листя на узбіччях, тротуарах, прибудинкових територіях.

Дмитро Сухомлин, заступник директора КП «УЖКГ “Ірпінь”» із питань благоустрою міста:
«Силами нашого підприємства проводяться роботи з прибирання листя по всьому місту. Це, в першу чергу, прибудинкові території. Як тільки ми прибираємо певні локації – відправляємо туди спецтехніку (погружчик, самоскид) і вивозимо його (листя – ред.) на полігон».

Крім прибирання закріплених за підприємством територій, УЖКГ «Ірпінь» пропонує окрему послугу власникам приватних домогосподарств – вивіз опалого листя. Але звертаємо увагу: вивозиться воно лише в спеціальних брендованих пакетах. Їх можна замовити в підприємства.

Дмитро Сухомлин:
«Купуйте в нас ці пакети, це не дуже дорого – 20 гривень 87 копійок за один такий пакет, і користуйтеся даною послугою. Але ні в якому разі не можна спалювати листя, тому що це дуже негативно впливає на наше навколишнє середовище».

Сезон прибирання листя триває до першого снігу – зазвичай, до кінця листопада. Комунальники просять утриматися від спалювання сухолисту – не шкодити ні своєму здоров’ю, ні здоров’ю оточуючих людей. Радять компостувати листя з власного двору чи саду або звернутися по допомогу в його утилізації до УЖКГ «Ірпінь».


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!