1

В Ірпені стартувала благодійна акція «Любов – це…» – збирають кошти на трансплантацію нирки дитині

photoeditorsdk-export - 2022-02-11T121107.215

Сьогодні в Ірпені на Київщині розпочинається благодійна акція «Любов – це…», мета якої – допомогти зібрати кошти на операцію для врятування життя маленької Вікторії Лазаревої.

«Любов має багато значень та проявів. Громадська організація «ФРР “Місто для життя”» спільно з друзями і партнерами до Дня святого Валентина започатковує щорічну благодійну акцію. Ми підготували для вас вітальні листівки. Це не просто валентинки – на кожній з них написано, що таке любов на думку дітей. Придбавши одну з листівок, Ви допоможете зібрати кошти на лікування маленької дівчинки Вікторії з Ірпеня, яка потребує трансплантації нирки. Так ми хочемо разом з Вами подарувати частину своєї любові тому, хто її так потребує. Адже любов – це в першу чергу увага та турбота», – зазначають організатори акції.

Вікторії – рік і три місяці. Нагадаємо, в неї – вроджена ниркова недостатність 4 ступеня, гіпоплазія та дисплазія обох нирок. Урятувати дівчинку може трансплантація нирки. Операція, яку можна зробити в Білорусі, коштує близько 65 тисяч доларів. У лист очікування на трансплантацію Віку запишуть, коли вона набере вагу 10 кг. Зараз дитина важить 7,5 кг. Наразі кожні два тижні вона здає аналізи та щомісяця проходить ультразвукове обстеження.

Благодійна акція триватиме до 7 березня. Кожен її учасник отримає можливість виграти подарунок:

  • відпочинок у комплексі «Шкіпер» (ресторан, SPA-центр, готель);
  • дегустацію на 6 осіб від мережі магазинів «Вина Світу»;
  • подарункові набори від мережі магазинів «Вина Світу».

Для того, щоб узяти участь у розіграші подарунків, потрібно:

1. Придбати листівку в кав’ярні «Франс.уа» (Ірпінь, вул. Шевченка, 3-а), ресторані «Resto Presto» (Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а) або в магазинах «Вина Світу» (Ірпінь, вул. Тургенєвська, 50 та вул. Університетська, 3/1).

2. Залишити коментар під публікацією про акцію в соцмережі «Instagram» на сторінці @love_is.irpin.

3. Опублікувати фото з листівкою у своїй історії в «Instagram» та відмітити в публікації сторінку акції @love_is.irpin.

4. Підписатися на сторінку в «Instagram»:

  • мережі магазинів «Вина Світу» (@vinasvitu_irpin);