В Ірпені створять депутатську комісію, яка фіксуватиме збитки, завдані окупантами

photoeditorsdk-export (7)

Після завтрашньої сесії Ірпінської міської ради буде створено спеціальну депутатську комісію, яка фіксуватиме майнову шкоду, завдану містянам у результаті ворожих обстрілів. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці депутатка міськради Оксана Нечитайло.

«Сьогодні дуже багато наших мешканців зверталися до мене й до моїх колег із питанням, чи може комісія органу місцевого самоврядування чи комунальники приїхати й оцінити збитки, яких зазнало їхнє житло у зв’язку з воєнною агресією, що була на теренах нашої громади. Завтра буде позачергова сесія Ірпінської міської ради і одразу після неї буде створена така спеціалізована комісія, яка зможе документально оформити збитки, яких ви зазнали», – зазначила депутатка.

«Якщо ви хочете вже приступати до якихось господарчих робіт і прибрати свою територію, ви можете просто зробити фото- чи відеофіксацію майна, яке було зруйноване, зберегти її та почати прибирати. Не бійтеся, всі необхідні документи Ірпінська міська рада вам допоможе оформити», – запевнила Оксана Нечитайло.

Нагадаємо, раніше громадська ініціатива «Медіаоборона» за підтримки депутатів Київської обласної ради запустила проєкт «Повернися додому», мета якого – допомогти жителям регіону, житло яких постраждало чи було знищене внаслідок бойових дій, отримати справедливе відшкодування.


Читайте також: Як подати заявку на відшкодування за втрачену нерухомість  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!