В Ірпені створили першу на Київщині мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги

Photoeditorsdk Export (1)

В Ірпінській громаді стартував проєкт соціально-психологічної допомоги, ініційований Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення» за фінансової підтримки урядів Великої Британії, Канади та Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації ООН (CERF). У рамках проєкту в Ірпені створили першу в Київській області мобільну бригаду. Про це повідомив керівник управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міськради Петро Зброжек.

Він зазначив, що завданнями спеціалістів бригади є надання соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від насильства, та внутрішньо переміщеним особам, які були вимушені залишити зони бойових дій, проведення навчальних тренінгів для спеціалістів із питань запобігання та протидії насильству й подолання наслідків бойових дій, індивідуальна робота психолога з людьми, які цього потребують.

Консультації проходитимуть у приміщенні управління праці та соціального захисту населення (м. Ірпінь, вул. Д. Попова, 26-Б, каб. 15) щовівторка та щочетверга.

Довідки та попередні консультації – за телефоном (050)527-56-53.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!