Реклама

В Ірпені триває масова вакцинація проти коронавірусу (відео)

Другий день поспіль на базі Ірпінської школи №17 працює центр вакцинації, де кожен охочий може отримати щеплення від коронавірусу. Все, що потрібно для того, щоб отримати захист – це паспорт, підписана згода та максимум пів години вільного часу . Реєстрація на території Ірпінської громади – не обов’язкова. З охочими вакцинуватися працює фахова бригада міського центру первинної медико-санітарної допомоги. 

Андрій Левківський, директор КНП «Ірінський центр медико-санітарної допомоги»

«Сьогодні тут задіяна команда з дванадцяти чоловік – маємо два лікарі,п’ять медичних реєстраторів та три медичні сестри, які безпосередньо вводять вакцину».

Вакцинують Коронаваком. Це – китайська вакцина, схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. І, як кажуть медики, одна з тих, які найлегше переносяться. 

Вікторія Голікова, сімейна лікарка

«Близько трьох днів може бути незначне підвищення температури тіла до 38 градусів та трохи боліти місце ін’єкції. Серйозних наслідків не було зафіксовано, тому боятися не варто. Робіть, будь ласка, вакцинацію!»

В обідній час у центрі вакцинації – майже без черг. Охочих отримати щеплення від коронавірусу в Ірпені виявилося менше, ніж очікували лікарі.  

Андрій Левківський, директор КНП «Ірінський центр медико-санітарної допомоги»

«Ми чекали, що люди будуть більш активними. За два дні ми про вакцинували більше 200 осіб, але планувалося, що це буде більше. Адже пропускна можливість цього центру – 200 людей на годину. На жаль, зараз цього немає»

Центр вакцинації в Ірпінській школі №17, що на вулиці Тищенка, працюватиме ще у суботу, 19 червня, з 9 до 16 години. Всі, хто отримає тут щеплення, за три тижні отримають другу дозу вакцини. Медики закликають аквізуватися і у долучитися до створення колективного імунітету проти коронавірусу. 

Олександр, мешканець Ірпеня

«Ну насправді все пройшло дуже швидко. Я думаю, це зайняло не більше пяти хвилин. Почуваюся прекрасно і вам цього бажаю!»

Зоя Павлівна, мешканка Гостомеля

«Прийшла, щоб більше не захворіть, почуваюся добре, вакцинації не боюсь, все нормально! Вакцинуйтеся всі!»

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама